Akcija siltumizstarojošiem paneļiem

jaunums

No 21.09. piedāvājam labu cenu siltuizstarojošiem paneļiem ECOSUN S+30. Jauda 3000W, tikai 235€.

Jaunums 12.2016.

jaunums

Pēdējais jaunums no Romotop - kamīnkrāsns CARA C. Liela izmēra, pieejama ar akumulācijas iespēju, kā arī paceļamām stikla durvīm. Stilīga metāla apdare, plašs stiklojums, izolēta aizmugures siena, kas ļauj krāsni maksimāli novietot pie sienas. Ideāli iederēsies modernā dizainā.

Jaunums 07.2016.

jaunums

Kā vienmēr firma ROMOTOP turpina atjaunot savu modeļu klāstu. Kamīnkrāsns NAVIA aizstāj līdz šim populāro modeli COTOPAXI un tā pat ir ovālas formas ar keramikas apdari sānos un lielu durvju stiklu caur kuru var vērot uguns liesmas un baudīt infrasarkano siltumu. Kā vienmēr keramika ir pieejama 30 toņos.

Jaunums 01.2016.

jaunums

Arī šogad firma ROMOTOP lutina mūs ar jaunumiem. Kamīnkrāsns ALINE ir ar bagātīgu keramikas apdari un lielu durvju stiklu caur kuru var vērot uguns liesmas un baudīt infrasarkano siltumu. Kā vienmēr keramika ir pieejama 30 toņos.

Jaunums 07.2014.

jaunums

Pēdējais jaunums no Romotop - kamīnkrāšņu sērija EVORA. Pieejamas ar akumulācijas iespēju, kā arī grozāmas uz kājas un klasiskā izpildījumā. Ļoti plašas apdares izvēles iespējas - 30 toņi keramika, 2 veidi akmens, 3 toņi korpusa krāsai.